İade, Değişim ve İptal Şartları

Satın aldığım ürünlerin garanti süresi nedir?

kayalarcallcenter.com’de satılan tüm ürünler KAYALAR NT.SH garantisi altındadır, garanti şartları ürüne ve markaya bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır.

Siparişim eksik, yanlış ya da hasarlı teslim edilirse ne yapmalıyım?

Bu durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Hemen KAYALAR NT.SH Müşteri Hizmetleri ile telefon ya da e-posta aracılığıyla iletişime geçerek gerekli bilgiyi verdiğiniz takdirde siparişinizin telafisi en kısa zamanda gerçekleştirilecek ve bu işlem için gereken kargo masrafları kayalarcallcenter.com tarafından karşılanacaktır.

Satın aldığım ürünün hatalı olduğunu düşünyorum, ne yapmalıyım?

Sipariş ettiğiniz ürün üretimden kaynaklanan bir hata ile size gönderildiyse, garanti veya sorumluluk süresi içerisinde ürününüzü, aynı ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Bu konuda hafta içi günlerde mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde + 383 45 80 9080 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde ise, siparis@kayalarcallcenter.com adresine sorununuzu telefon numaranızla birlikte bildirmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size gereken dönüşü en kısa sürede yapacaktır.

Satın aldığım ürünün garanti belgesi yok, ne yapmalıyım?

Satışa sunulan tüm ürünlerimizde faturanız aynı zamanda garanti belgesi yerine geçmektedir. Garanti süreci faturanız üzerindeki tarih esas alınarak başlatılacaktır.

Satın aldığım ürün bozuldu, aldığım üründen memnun kalmadım, ne yapmalıyım?

Eğer almış olduğunuz ürünün normal kullanım şartları içerisinde üretimden kaynaklanan bir hata nedeniyle bozulduğunu ya da üründen memnun kalmadığınızı düşünüyorsanız, bu yöndeki şikâyetinizi lütfen, sorununuzu ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını içeren bir e-postayı siparis@kayalarcallcenter.com adresine gönderiniz veya hafta içi mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde + 383 45 80 90 80 numaralı Müşteri Hattı telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşınız. Müşteri hizmetlerimiz size gereken desteği mümkün olan en kısa sürede verecektir.

Sipariş Ettiğim Ürünün İade ve Değişimini Nasıl Yapabilirim?

Kayalarcallcenter.com üyelerinin “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” 30 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 14 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için Kayalarcallcenter.com müşterilerine özel 30 güne çıkartılmıştır. Kayalarcallcenter.com’den satın aldığınız, bedeni uymayan ve/veya kullanmadığınız ürünü 30 gün içinde başka bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

İade ve Değişim Süreci ve İşlem Süresi

İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır ya da Kayalarcallcenter.com’de tekrar kullanılmak üzere indirim kuponu tanımlanır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Kayalarcallcenter.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi 3-5 iş günü içerisinde gerçekleşir. Taksitli yapılan ödemelerin iadeleri banka tarafından aynı taksit sayısında iade edilir. Havale ödemelerinde banka hesap bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade veya değiştirme taleplerinizi hesabınızdaki ilgili formu doldurarak sanal mağaza müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.

İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının, faturanın arka sayfasındaki form doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri faturası ile arka sayfadaki formu doldurarak göndermenizi rica ederiz. Değişimlerde ürünün tekrar satışa uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim için istenilen ürün talebi yapılır. Talep edilen ürün 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün stoklarda kalmaması durumunda ücret tarafınıza iade edilir ya da Kayalarcallcenter.com’de tekrar kullanılmak üzere indirim kuponu tanımlanır.

Ürünlerinizi Kargo ile ücret ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Lagja Arberia/Prishtine
KOSOVE
PRISHTINE-KOSOVE

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi belirli günlere yönelik özel olarak hazırlanan ürünlerde, kampanya ve promosyon ürünlerinde de ürünün iadesi alınamamakta; müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir.

kayalarcallcenter.com’den aldığım ürünü ya da kayalarcallcenter.com’den alınarak bana gönderilen hediyeyi değiştirmem mümkün mü?

kayalarcallcenter.com’den alınan her ürünü faturanızla fatura tarihinizden itibaren, hediyeyi hediye değiştirme kartınızın üzerinde yazılı olan tarihten itibaren 30 gün içerisinde kayalarcallcenter.com’den ve Desa mağazalarından aynı değerde ürün ile değiştirme imkânına sahipsiniz.

Kayalarcallcenter.com’den alınan ürünlerin değişimi Kayalarcallcenter.com aracılığı ile ve Desa mağazalarında fatura veya hediye değişim kartı ile yapılır. Fatura veya hediye değişim kartı olmayan ürünlerin değişim işlemi yapılamaz.

Kayalarcallcenter.com’den alınan ürünlerin iade işlemi sadece Kayalarcallcenter.com üzerinden, ürün incelendikten ve iadeye uygunluk onayı verildikten sonra faturası ile birlikte yapılır. Faturası olmayan ürünlerin ve hediyelerin iadesi kabul edilmez.

Kayalarcallcenter.com üzerinden yapmak istediğiniz değişimlerde ise, değişiklik isteğinizi müşteri hizmetleri temsilcimize siparis@kayalarcallcenter.com adresine göndereceğiniz bir eposta ile ya da + 383 45 80 90 80  numaralı telefondan bize bildirebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünün aynısı ile 30 gün içerisinde ürünü değiştirmek istediğinizi bize bildirdiğiniz takdirde Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz anlaşmalı kargo firmamızı size yönlendirerek ürünü ve ürünle birlikte size gönderilen tüm promosyon ürün ve belgeleri (fatura, sevk irsaliyesi, garanti belgesi vb.) sizden aldıracaktır. Ürün, beraberindeki promosyon ve belgeler bize ulaştığında yapılacak olan incelemelerin ardından müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek sizi konu hakkında yönlendirecektir.

Kayalarcallcenter.com üzerinden alınarak hediye gönderilen ürünlerin iadesi yapılamamakta sadece değişimi yapılabilmektedir.

İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere kayalarcallcenter.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

Kayalar Call Center
Kayalar Call Center